| ANDREYandrey1 a întrebat:

Care este cea mai buna/serioasa firma dintre altex si eMAG? funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| emmyl a răspuns:

Am cumpărat de cinci sau șase ori de la eMag fără nici o problemă. Tot de la ei o să cumpăr curând un smartphone.
Succes!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Garantat ca Altex

| alltoowell a răspuns:

EMAG pentru ca am cumparat ceva iar calculatorul meu nu l-a putut recunoaste si l-am dus inapoi si mi-au pastrat banii la ei si am putut cumpara altceva cu aceeasi suma.

| Tadeus21 a răspuns:

Altex!

| alexiutza1dulkic a răspuns:

Eu cred ca eMAg este mai serioasa decat Altex. Eu de la eMag mi-am cumparat telefonul care la Altex nu se gaseste si totul este ok.