| HinnaBunneh a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus? fundita happy

Răspuns Câştigător
| alexland12 a răspuns:

Intr-adevar AVG Anti-Virus 2012 are o performanta excelenta fiind in topul celor mai bune astfel de programe GRATUITE. Insa Norton AntiVirus 2012 potrivit testarilor, este cel mai bun antivirus la ora actuala. A avut note foarte bune pe toate domeniile de testare. Insa daca ai bugetul limitat sau nu vrei sa cheltuiesti banii pe un astfel de program, iti dau dreptate, AVG este foarte bun pentru un program gratuit. Cat despre folosirea sa de catre politie, ma cam indoiesc desi traim in Romania(nu zic, e bun, dar nu e in lista celor mai performante programe de aparare a datelor). Dar pentru tine HinnaBunneh merge AVG. :-)

Sursa: www.money.ro

20 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Iti recomand cu toata caldura Comodo. E free si il folosesc de 2 ani si nu am nici o problema cu el. Sa nu iei NOD32, it sucks. Mereu merg sa instalez Windows-uri la persoane cu calculatoare infectate si toti au virusi avand Nod ca suita de securitate. It sucks really hard!
Succes!
http://www.comodo.com/

| DeathDealer a răspuns:

Poti incerca Kaspersky, AVG 2012, sau NOD 32. Momentan, eu am AVG 2012 si nu am avut nici o problema cu virusi, troieni etc. pana acum. Sper ca ti-am fost de folos!

| Brâncuşi a răspuns:

NOD32? De la o vreme s-a dus rau in jos, nu mai este bun de nimic, Fail Nod...cel mai bun este AVG sau Kaspersky.winking

| SuicideSilence a răspuns:

Kaspersky pure

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Buna happy
Dupa parerea mea AVG este cel mai bun, mai ales ca am bagat si serial pentru a avea Firewall si multe alte chestii, in caz de il vrei iti pot da un serial pentru a-l face mai bunwinking
Pa-pa!

Răspuns utilizator avertizat
| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru Arontyahuucom):

Da am vreo 3 sau 4 seriale big grin

Răspuns utilizator avertizat
| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru Arontyahuucom):

Nu imi trebuie mie BitDefender, am AVG-ul meu, dar uite serialulwinking
8MEH-R3VBQ-DC433-3FPOA-YFE9U-NEMBR-ACED

Răspuns utilizator avertizat
| adrew a răspuns:

Kaspersky, da e cu plata si consuma multe resurse deci pentru calculatoare slabe nu e bun, eu cred ca varianta optima este avast free antivirus
http://www.filehippo.com/download_avast_antivirus/

| badboy18 a răspuns:

Avg cu siguranta

| alexland12 a răspuns (pentru badboy18):

Daca tu ai AVG nu inseamna ca este cel mai bun antivirus, incearca sa te documentezi mai intai.

| badboy18 a răspuns (pentru alexland12):

Se foloseste si in politie fiind cel mai apreciat dintre antivirusuri ....si intr-adevar il am si eu si sunt foarte foarte multumit

| alexland12 a răspuns (pentru badboy18):

Intr-adevar AVG Anti-Virus 2012 are o performanta excelenta fiind in topul celor mai bune astfel de programe GRATUITE. Insa Norton AntiVirus 2012 potrivit testarilor, este cel mai bun antivirus la ora actuala. A avut note foarte bune pe toate domeniile de testare. Insa daca ai bugetul limitat sau nu vrei sa cheltuiesti banii pe un astfel de program, iti dau dreptate, AVG este foarte bun pentru un program gratuit. Cat despre folosirea sa de catre politie, ma cam indoiesc desi traim in Romania(nu zic, e bun, dar nu e in lista celor mai performante programe de aparare a datelor). Dar pentru tine HinnaBunneh merge AVG. :-)

Sursa: www.money.ro

| VasilicaDarkKnight a răspuns:

Norton

| alexland12 a răspuns:

E o lupta stransa intre Bitdefender, Norton si Kaspersky. Eu folosesc Norton (am licenta 1 an de la Romtelecom). Daca nu ai bani de licenta poti descarca gratuit alte antivirusuri, dar sunt mai slabe. AVG, AVAST, AVIRA.

| Tyzemn a răspuns:

Nod 32

| BluDR a răspuns:

Kaspersky si Bitdefender

| Daniel969 a răspuns:

Bitdefender sau AVG