| RedSprite a întrebat:

Care este diferenta (la marime si sistem de operare) dintre un Samsung Galaxy Y si un Samsung Corby?

Răspuns Câştigător
| GabyG a răspuns:

Galaxy Y are android, ecran de 3.0 inch
Samsung Corby nu are sistem de operare, ecran de 2.8 Inch.
Deci clar ca nu le poti compara. Galaxy Y e peste Corby.

5 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Galaxy Y are android+
Corby are sistem de operare dar e propriu facut de Samsung laughingdaca nu avea sistem nu pornea laughing

| johnyxus a răspuns:

Pai galaxy are sistem de operare pe cand corby nu are.

| Marylol a răspuns:

Daca vrei sa-ti cumperi ia-ti Galaxy Y eu ti-as recomanda Galaxy Pocket

| Karolina071919 a răspuns:

Samsung galaxy Y are Android, Corby nu. Iar la marime cred ca sunt apropiate. Eu am avut Corby si pot sa spun ca e un telefon destul de rezistenthappy

| Sk8_1585 a răspuns:

Samsung galaxy Y are Android, Corby nu. Iar la marime cred ca sunt apropiate.
Eu nu ti-as recomanda nici unul