| kat2108 a întrebat:

Ce sistem de operare foloshte samsung corby? fundita pentru primul rasp corect.

Răspuns Câştigător
| rememb3r a răspuns:

E un sistem de operare propriu al telefoanelor Samsung.

7 răspunsuri:
| nelu13 a răspuns:

Are sistem de operare propriu nu are nici windows nici android si nici symbian

| OnutsaXD a răspuns:

Samsung Corby nu are sistem de operare. Daca vrei un telefon cu sistem de operare ia-ti un LG Optimus One, Samsung I5500 Galaxy 5(un succesor a lui corby)

| Master1ro a răspuns:

Samsung Corby nu are sistem de operare.

| Paul_2929 a răspuns:

Android sau Simbian ...cred ca mai mult Simbian nu stiu sigurbig grin

| kat2108 explică:

Raspunsul corect era Bada, si acest sistem de operare nu il are numai corby...

| makandrei a răspuns:

Nu are un sistem de operare renumit ca si Android sau Symbian.Are un sistem de operare facut numai pentru acest tip de telefon.

| makandrei a răspuns:

Paul daca nu sti nu mai raspunde la intrebare.Symbian sunt folosite numai la Nokia.