| robert08 a întrebat:

Care sunt cele mai bune cele mai citite site-uri de anunturi?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

@roby. e misto lickul! laughing, tu faci misto de noi?

7 răspunsuri:
| TupacAlive a răspuns:

Www.ofertademunca.ro job part time

| magazinanunturi a răspuns:

Www.magazinanunturi.ro anunturi gratuite cu sau fara inregistrare

| Anunturiutile_Anunturi-utile_1976 a răspuns:

Un site de anunturi de care nu cred ca stiti este http://www.anunturi-utile.eu adaugi anunt fara cont fara aprobare, peste 13:000 anunturi siteul are 2 ani vechime

| Marius_Iuli_1977 a răspuns:

Cred ca pe partea de anunturi anuntul.ro si www.micapublicitate.ro sunt cele mai populare