| paul365 a întrebat:

Care windows e mai bun 7 ultimate sau 7 home premium. Daca 7 home premium e mai bun trebuie sa instalez naparat SP1?

Răspuns Câştigător
| Al3x123 a răspuns:

Deci windows 7 ultimate e bun.dar home este mult mai aplicabil eu zic sa iei windows 7 home premium... si nu trebuie instalat sp1

7 răspunsuri:
| angelicsin a răspuns:

Ultimate logic. dar sincer 90% din utilizatori nu fac nimic ca sa foloseasca capabilitatile la 7 ultimate. asa ca pentru un utilizator normal nu are nici o importanta pentru ca diferentele intre cele doua nu sunt de calitate ci de functionabilitate, 7 ultimate are aplicatii si servici suplimentare, dar care nu faciliteaza cu nimica ABSOLUT nimica 90% din home useri. dar ce este drept arata unpic mai bine decat home. dar daca ai mai mult de 4Gb ram si ai un sistem serios de gaming 7 ultimate x64 este alegerea potrivita

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Windows 7 Ultimate e bun ti-l recomand cand il bagi baga antivirusu Microsoft Security Essentials windows 7 ultimate e pentru toate gamingurile! Funda! Va rog!

| paul365 explică:

La 7 home premium trebuie cumva drivere?

| Dau3DMoriHD a răspuns:

Toate windowsurile sunt bune depinde cum il ingrijesti, eu am folosit amindoua si cel mai tare mi-a placut home premiu iti recomand si tie vei fi fericit alegandul pe el. funda plizzz

| HuaweiVisionU8850 a răspuns:

Sal TPU. windows 7 home premimume e mai bun

| HuaweiVisionU8850 a răspuns:

Sal TPU. windows 7 home premimume e mai bun

| DjOK3R a răspuns:

Salut Paul. Eu nu cred, dar stiu ca windows 7 ultimate e mai bun. În primul rînd e mai accesibil la mai multe aplicatii. La moment am si eu windows 7 ultimate si sunt foarte multumit. Am avut si 7 home, da nu e asa de normal. Eu iti recomand 7 ultimate. Punetil, si vei fi multumit! Astept FUNDA