| Revolt666 a întrebat:

Cat e integrala din x/(1+sqrt(x)) (sqrt=radical)
nu doar rezultatul ci si rezolvarea ca rezultatul il gasesc la raspunsuri in carte

4 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

@Revolt666, si pe noi tot acolo ne doare de tine!
Daca esti asa de "revoltat" de ce mai ceri ajutorul altora? Accepta 3-ul sau pune mina pe creion(pixwinking ) si transpira! Din ultima varianta iesi tu in cistig. Succes in alegere!

| Revolt666 explică:

In primul rand de unde stii tu daca invat sau nu?
si in al doilea rand ma pis pe ei de admini, fix in cur ma doare de ei

| Revolt666 explică:

Pai daca "si pe voi tot acolo va doare de tine" la ce **** matii mai raspunzi la intrebare idiotule?

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Mai sa hoti mai sunte-ti voi confused. Pune-ti mana mana si invatati, nu va mai jucati X si O si alte chestii in ore in timp ce profa isi rupe plamanii si creierii cu voi acolo straight face. Si in plus nu avem voie sa va facem temele straight face[adminii au spus-o si e scris si cand scrii o intrebare in paragrafele pe rosu cu alb]winking