| Hapa_Vasy_1988 a întrebat:

Cat m-ar costa un transport prin POSTA ROMANA din jud Mures pana in jud Galati
Funda!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pe teritoriul Romaniei nu exista tarif diferentiat pe distanta. Diferentele se fac la ceea ce vrei sa trimiti, la greutate si la modalitatea de trimitere (simplu, recomandat, confirmare de primire).

| Clujean25 a răspuns:

Ce vrei sa iti transporte posta? Un plic? Bani? Un colet? Ce greutate? Prin ce serviciu?
Cauta aici> http://www.posta-romana.ro/posta-romana/tarife/tarife-servicii.html