| Radandam a întrebat:

Câti bani maxim poți scoate prin vinderea unui cont de Instagram de 45 mii urmăritori?

11 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

0,01 lei.

Cine crezi tu că ți-l cumpără, când fiecare, dacă vrea, își poate descărca o aplicație utilă, pentru a obține rapid și ușor milioane de urmăritori?

| zilog a răspuns (pentru floresdemayo):

Dacă ești femeie poți să faci multe să faci lumea să se indrăgostească de farmecele tale feminine si atunci toti or sa dorească să fie iubitul tău
așa că vei avea milioane de pretendenți

| Radandam explică (pentru floresdemayo):

Nu exista aplicații minune, iar aplicațiile alea care îți aduc sute de urmăritori, atenție sute, nu milioane cum visezi, îți aduc urmăritori străini, inactivi, care nu interesează pe nimeni. Asa ca nu mai visa.

| floresdemayo a răspuns (pentru Radandam):

Haide și arată-ne contul tău. happy Atașează un link!
Vreau să mă conving că le-ai obținut pe baza postărilor spectaculoase. Apoi, vedem cine visează.

| Wr3nch a răspuns:

450 de dolari sa zicem. Primesti 10 dolari per mia de followeri.

| zilog a răspuns (pentru Wr3nch):

Dacă nu ii dai nu mai polua spune real cât dai in realitate concret palpabil?!?

| zilog a răspuns:

LICITAȚIE :
Eu iti ofer 45 lei pe el
DĂ CINEVA MAI MULT?

| Adrian5575 a răspuns (pentru zilog):

Dau eu 50lei si 2 găini laughing

| zilog a răspuns (pentru zilog):

Pe bune eu nu fac miștouri eu chiar sunt dispus să dau bnaii in realitate 45 lei

| Eusunt132 a răspuns:

Il poti promo pe story ca il vinzi, poti scoate oricat vrei tu. Daca ar fi sa il cumpar eu, ti-as da 130-175. Doar ca eu nu cumpar. Funda?

| l0v3r4nim3 a răspuns:

Mai întâi să ai contul...laughing)