| sweetangel365 a întrebat:

Ce ar trebui sa postez intr-o pagina pe instagram si de ce imi fac altii poza la pagina si cum?

Răspuns Câştigător
| Noodlez a răspuns:

Pagina de Instagram trebuie să conţină poze. Subiectul acestora este irelevant, dar încearcă să păstrezi o limită a decenţei.

Motivele pentru care oamenii îţi fac screen-uri la pagină diferă de la o persoană la alta. Poate îi place cum arăţi si vrea să salveze poza.

Ca să faci screenshoturi trebuie să:
-Pe telefon: tasta volum jos+butonul de blocare.
-Pe PC: butonul pe care scrie "PrtScrn", e pe partea cu săgeţile, sus. După ce l-ai apăsat, intri în Paint şi apesi Ctrl+V, salvezi poza şi gata.

| sweetangel365 explică (pentru Noodlez):

Mersi mult! M-ai ajutat enorm!

1 răspuns: