| Shrek32154 a întrebat:

Ce are tastatura? x-( de la notebook? Cand sa intru atunci cand scriu tasta J el imi da 1,,,, cand scriu I O P el imi scrie 56-... deci e data peste cap... nu stiu ce draq i-am facut x-( acum am bagat tastatura de la pc ca sa fac asta. Funda am nevoie de ajutor -_-

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Dezactiveaza Num Lock!

| LTAA a răspuns:

Probabil ai udat tastatura, la fel am patit si eu. Mergi la un specialist.

| didi13842 a răspuns:

Si eu am udat-o si a trebuie sa imi cumpar alta...dar cred ca trebuie sa il desfaci.....la mine a incercat cineva care se pricepe dar am udat-o rau de tot))) toata mai pe scurt dar poate la tine se poate rezolva rapid daca ai abia cateva taste sper ca te-am ajutat