| Alexia_2635 a întrebat:

Ce carte citită v-a plăcut cel mai mult?

11 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Cartea neagra a secretelor de f.e.higgins
e superba cartea. e despre un camatar care cumpara secretele oamenilor:X:X
funda?

| Buii a răspuns:

De veghe in lanul de secara, prea jmechera cartea, o recomand sincer tuturor adolescentilor.

| IlegalSmile a răspuns:

Sunt multe carti care imi plac foarte mult happy NU pot alege happy
Dar a ta care este?

| alexutu001 a răspuns:

2 ani de vacanta happy parerea mea e ca merita citita

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Cismigiu and comp

| Claudio a răspuns:

David Copperfieldhappy

| raluca25 a răspuns:

Jertfalove struck
holly blacksmug
foarte faina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1984 de george orwell

| mermadia a răspuns:

Muzica si tacere de rosie tremain-e vorba despre regele danemarcei, 1630, un muzician la curtea regelui...foarte demult.prea tare!love struck

| Alexia_2635 explică:

O carte în genu` Cişmigiu et Company

| Alexia_2635 explică:

Povestiţi`o foarte pe scurt! Adică spuneţi`mi despre ce este vorba.