| MarisAlin a întrebat:

Ce credeti va incepe revolutia?

Răspuns Câştigător
| ely20ely a răspuns:

Da sigur suta la suta.pai acum ma uit la televizor si vad atatia oamen si cred ca sunt mai multi jandarmi decat oameni.da-mi si mie fundita te rog

10 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Care revoluţie?

| adriangabor92 a răspuns:

Da

| mona a răspuns:

Nuuu,e doar o chestiune de timp pana ce se vor ''linistii apele''

| ILoveMoon a răspuns:

Stai linistit nu va incepe nimic, dar din pacate trebuie o revolutie sa se schimbe guvernul si tot parlamentul dar asta nu se va intampla asa repede poate unii sau saturat dar altii castiga ce-i smecheri sa zic asa

| Mafia4ever a răspuns:

Bai, dupa mine, da! dar, nu se stie, ar cam trebui!

| dampel a răspuns:

Poate ca da poate ce nu laughing. Sincer. observ ca se intinde in toate tarile deci posibilitati sunt multe dar cel maibine ca Basescu sa se mai gandeasca si la ceilalti decat la el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitati-va pe OTV; RTV; Realitatea; se transmite Live,tara a inceput sa arda, ar fi cazul sa ii ajutam, oamenii ai lupta pentru toti.Numai bine.

| Matt221041 a răspuns:

Ar fi cazul sa incepa! Trebuie schimbat ceva in tara asta!

| madutza555 a răspuns:

Ei va incepe mama zice ca da dar eu zic ca nu

| madavvmadav a răspuns:

laughing)) ma tu stai sa te uiti la prostiile alea laughing