| anonim_4396 a întrebat:

Ce date trebuie sa dau persoanei din strainatate ce doreste sa-mi trimita o suma de bani prin Western Union? Intrebare doar pentru cei care au primit bani din afara!

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Nume, prenume si numarul de cont.winking

| anonim_4396 explică (pentru JustRoxanne):

Care cont?

| JustRoxanne a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu ai un cont bancar?

| anonim_4396 explică (pentru JustRoxanne):

Nu. stiam sa se poate sa primesc bani prin... posta sau western union sau altceva, sa ma duc la ghiseul respectiv si sa-i ridic! sau nu se poate? trebuie neaparat sa ai cont?

| JustRoxanne a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu sigur, imi pare rau...

8 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Nu trebuie sa-i dai decat numele si prenumele tau, orasul si tara in care te afli, iar el iti va trimite un cod pe care tu il vei scrie pe un formular ce trebuie completat.

| anonim_4396 explică (pentru foxsilver):

Mutumesc foxsilver! voi mai pune inca o data intrebarea, te rog sa-mi raspunzi acolo, as vrea sa-ti dau funda... happy

| foxsilver a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit, si nu mai pune intrebarea, ca nu am raspuns pentru funda.
Stiu ca a primi bani din strainatate e o chestie importanta, si de aceea ti-am raspuns.
Eu am si trimis, dar am si primit, din cauza asta stiu.
Un simplu multumesc, fac cat o mie de funde!happy

| anonim_4396 explică (pentru foxsilver):

Ok, stiu ca nu pentru funda ai raspuns! dar funda reprezinta acel multumesc! ITI MULTUMESC, chiar m-ai ajutat! (intrebarea am pus-o deja, daca doresti sa raspunzi...)