| waXonwaXoff a întrebat:

Ce driver video este bun pentru calculatorul meu daca am urmatoarele particularitati:
WIndows XP, SP3, AMD Sempron(tm) Processor 3600+ 2.01 GHz 896 MB of RAM

5 răspunsuri:
| miezu30 a răspuns:

Ce placa video ai? este dedicata sau onboard? vezi cum se numeste si cauti pe net.

| waXonwaXoff explică (pentru miezu30):

Placa video onboard, incorporata adica

| miezu30 a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Da incorporata

| waXonwaXoff explică (pentru miezu30):

Pai si ce driver se protriveste?

| miezu30 a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Uita te pe placa de baza vezi cum se numeste trebuie sa aiba un cod ceva...de genul asta si scrii pe google placa de baza numele sau codul si apoi driverul video la ea