| gemeni6226 a întrebat:

Ce este aplicatia wattsap ca deja toti ma innebunesc cu intrebarea:ai wattsap si eu nu am?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Nu costa. Cand am instalat-o eu ziceau ca dupa un an trebuie sa platesti, dar la un an de la instalare mi-a aparut "prelungire" si nu am platit nimic laughing. Consuma foarte putin internet.

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

E o aplicatie ok, comunici foarte bine prin intermediul ei,, iti trebuie doar net ca s-o folosesti, dar consuma foarte putin.
Poti trimite mesaje vocale, poze, videoclipuri. E un fel de Facebook mai modern,, adica o folosesc o galagie de oameni, am uitat sa mentionez ca din moment ce instalezi aplicatia, persoanele din contactul tau de telefon iti apar in aplicatie, figureaza ca ''wattsaperi'', poti comunica mai usor asa.

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

Doar cei care folosesc si ei la randul lor wapp, desigur

| Florentina9210 a răspuns:

WhatsApp Messenger este o aplicatie de mesagerie gratuita disponibila pentru Android si alte telefoane smartphone.

| AutumnDay a răspuns:

Instaleaza-o si vezi. E un fel de messenger. Uite aici cateva fotografii cu ce se petrece in aplicatia respectiva. http://naibuzz.com/......ed-online/

| gemeni6226 explică (pentru AutumnDay):

Mersi mult.Dar costa? Sau:consuma multi megabyti de net?

| anamariarot a răspuns (pentru gemeni6226):

Nu costa. Cand am instalat-o eu ziceau ca dupa un an trebuie sa platesti, dar la un an de la instalare mi-a aparut "prelungire" si nu am platit nimic laughing. Consuma foarte putin internet.