| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme sau seriale fantastice stiti care sa fie cu magie si puteri supernaturale? In afara de heroes, charmed, harry potter ca le-am vazut. fundita happy

12 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

4400 e foarte bun.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Painkiller Jane, Sanctuary, The Dresden Files, True Blood, Supernatural, Forever Knight, American Gothic, Ghost Whisperer

| thealchemist a răspuns:

Forta intunecata (the others) la axn

| papooshyka a răspuns:

Magicienii din Waverly place

| Daiana_1737 a răspuns:

Vampire diaries:X:X:X
http://www.youtube.com/watch?v=POpPFnJgXV0
:D
mai era unu cu fantome dar nu stiu cum se chema:D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merlin, Legend of the Seeker, Supernatural, Smallville(acestea le-am vizionat in ultima luna)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Legend of the seeker...foarte frumos

| LarissaMouse a răspuns:

Teen wolf-e cu varcolaci si imi place foarte mult
Kyle xy-e cu un baiat care se naste la 16 ani, fara buric si este adoptata si afla ca are tot felul de super-puteri(merge pe apa, sare de pe cladiri inalte, are un iq de 300, leviteaza, vindeca ranile)

The vampire diaries-imi place cel mai mult din toate.E cu vampiri si o sa iti placa
The secret circle-e cu vrajitori

| NoNameGirlx a răspuns:

SUPERNATURAL :X
Uita-tewinking Nu vei regreta...

| Ciobanu_Inna_1999 a răspuns:

Supernatural

| Pikashu a răspuns:

Now you see me.