| miry2013 a întrebat:

Ce inseamna cand spui un nume fara sa vrei? ex. eu o data am fost la mare si era si un veisor de al meu si vroia sa ma arunce eu in timpu ala sa ii spun numele lui i l-am spus pe al iubitului meu.iar odata cum am vazut un prieten am vrut sa il salut dar am spus numele al altui baiat.

Răspuns Câştigător
| voineapaula a răspuns:

Te gandesti la persoana respectiva sau ai vrb mult cu el si te-ai obisnuita.

3 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Lipsa de concentrare. Concentreaza-te si elimina "fisierele " inutile.