| RoseOfTheFire a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca esti operat adica tu esti persoana operata si dupa te simti bine pentru ca operatia a avut succes voi ce credeti o sa fac o operatie in curand sau nu?

4 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Nuu.Stai linistita.De obicei cand visezi chestii de genul asta, nu ti se intampla.Si tu spui ca te simti bine dupa.E foarte clar ca esti sanatoasa si ca nu ai nevoie de una.
Dar totusi te sfatuiesc sa ai grija de tine!

| Pirkko a răspuns:

Flory, eu am visat azi noapte ca avusesem o aventura cu George W. Bush ( un cantaret american de country foarte sexos). Voi avea parte si-n realitate de ce am avut in vis? Miam...

| adb a răspuns:

Nu mai crede in vise, sfatul meu, desi nu cred ca il vei lua in seama eu iti spun ca dai in paranoia cu superstitiile astea.Nu inseamna NIMIC...inseamna ca ai visat pur si simplu un lucru care nu se indifica (,) cu realitatea.

| Marisha025 a răspuns:

Daca visezi ca esti operata inseamna ca vei fi obosita peste masura din cauza unor probleme.