| monycutz a întrebat:

Cam cat mai costa operatia de apendicita oameni buni? Vreo persoana operata de curand pe aici? Multumesc pentru ajutor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca nu depaseste 300 -400 de roni dar trebuie sa ai grija si de anestezist si asistentele medicale care iti acorda asistenta medicala.

7 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Operatia de apendicita se face gratis in spitale[la mine in oras cel mai bun doctor este la spital]
Dar, iti dai seama ca trebuie sa dai un bacsis.happy

| hrdcore a răspuns:

Nu mai mult de 4 miliooane cred si nu e grea

| hrdcore a răspuns:

Nu mai mult de 4 miliooane cred si nu e grea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel patesc ma doare de mor si nu am fost la niciun dostor dar ma duc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat 5 milioane da fara spaga daca vrei sa stii se da si spaga daca vrei sa ai o viata buna in spital adica aduce mancare buna si restulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigura dar cred ca costa mult

| monycutz explică:

Merci