| emolica42 a întrebat:

Ce meserie pot avea folosind desenul? in afara de arhitect profesor sau pictor FUNDA

7 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Cu desenul nu prea poți avea multe meserii. Dacă nu pictezi precum Da Vinci sau Picasso, degeaba, dragă. Arhitect, profesor, pictor (mai puțin), proiectant, designer (de haine este cel mai bine), croitor... etc., sunt multe!

| emolica42 explică (pentru Elsiane):

Am auzit de o meserie facutul iconitelor la programe sau ceva in genul asta dar nu stiu cum se numeste

| Elsiane a răspuns (pentru emolica42):

Cred că se numește VII, dar s-ar putea să fie un program.

| Cocooos a răspuns:

Designer (vestimentar, de interior, exterior)

| rafaell a răspuns:

Faci tatuaje intereseaza-te si sunt concuri de desen pe net cauta!

| Aleeecssa a răspuns:

Proiectant!

| Cocooos a răspuns (pentru Aleeecssa):

E cam tot aia cu arhitect.