| Ciprian1994 a întrebat:

Ce opotunitati am ca medic stomatolog? In afara sa-mi fac propriul cabinet se poate sa ma angajeze cineva?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
castig de cauza ai atunci cand practici cu drag meseria, faci treaba buna, pacientii pleaca multumiti de la cabinetul tau, facandu-ti meseria cu drag, ai posibilitatea sa fii recomandata cu mare drag de cei care iti calca pragul..pentru a fi angajata de alt medic, trebuie sa ai un pic de experienta, in ziua de azi nimeni nu iti mai acorda sansa sa te perfectionezi la locul de munca, de parca toata lumea s-a nascut invatata...asa se intampla la noi.
O zi frumoasa sa aihappy

| Ciprian1994 explică (pentru caramela):

Mersi pentru raspuns...
Sunt baiatlaughing

| caramela a răspuns (pentru Ciprian1994):

Dai un sucwinking

3 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Da dc nu! poate ca asistent ceva sau la o policlinica. bafta