| MariusUCV a întrebat:

Ce parere aveti de NeoBux (http://www.neobux.com) e pe bune cum se spune ca poti face bani sau e aiureala? multumesc tuturor celor care imi lasa raspunsuri!

1 răspuns:
| Bondgirl_7645 a răspuns:

Si eu am avut cont pe Neobux, dar am renuntat. Daca investesti timp poti face bani, mai ales daca iti aduci si prieteni si primesti bani si pentru click-urile lor. E un site de incredere, da banii, dar trebuie sa ai rabdare, ceea ce in cazul meu cam lipseste. Mult succes si la cat mai multe reclamewinking