| benga94 a întrebat:

Ce parere aveti de youtube partner sau cum se numeste pentru a face bani din clipuri? care v-ati ocupat cu asa ceva vreau ceva detalii se merita sau nu! Mar tenta ca siasa nu prea am ce face asa imi mai omor si timpul si poate mai iese si ceva banuti, si inca ceva cum se numeste programul acela care iau imagini dintr-un film si pun pe fundal ce melodie vreau eu!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, se poate face banii din clipuri.

| taken a răspuns:

Nu te cred.
Pune link-ul canalului tau.

| Spartacus1127 a răspuns:

Este cea mai usoara metoda de a face bani dupa parerea mea. Trebuia sa iti faci acel cont de Google Adsense la care trebuie sa fii atent cum pui datele personale ( trebuie sa fie reale ). Problema e numa sa ai ce sa si pui, adica videoclipuri ce pot starni interesul lumii. Pentru a te dezvolta din punct de vedere al vizionarilor trebuie sa ai multi oameni ce ti-au dat " Subscribe ", ei putand sa transmita videoclipul si mai departe. Dupa parerea mea, este un mod usor si sigur de a face bani happy
De program nu stiu pentru ca folosesc microfon la tot ceea ce fac, dar ca sa il gasesti mai intreaba si tu. Sper ca te-am ajutat happy
Funda?

| taken a răspuns (pentru Spartacus1127):

''Este cea mai usoara metoda de a face bani dupa parerea mea.''
Cati bani ai facut pana acum?
Cunosti pe cineva care a primit bani de la Youtube?

| Spartacus1127 a răspuns (pentru taken):

Eu sunt partener cu Youtube-ul de 1 an si jumatate si in total am primit : 13.532, 68 lei. Deci ce pot sa iti spun, da se obtin bani prin Youtube! laughing