| Aimee_7045 a întrebat:

Ce parere aveti despre asta?
http://www.fara-avort.ro/supa_de_fetus_uman-d2.html
ati consuma asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Omg...hell :o. Doamne ce animale, cum sa faci supa de copil si de ce ar manca cineva asa ceva? Te ajuta cu ceva in viata daca ai consuma supa de copil? Sunt unele mame (care, scuze nu le poti numi mame), care nu isi doresc copii si prefera sa ii vanda, mai ales daca sunt sarace (am vazut ca e o suma frumusica acolo). Dar de ce sa faca supa de copil? Si care sunt nebunele care consuma asa ceva? Cine poate raspunde la asemenea intrebari. Eu nu as consuma, nu numai ca deja imi e rau dupa ce am citi asta, dar sa stiu ca in bolul meu de supa se afla un copil...deja intrece orice masura. Asemenea animale nu le poti numi oameni (ma refer animale si pe mamele care isi vand copii si pe cei care au avut ideea asta cretina). OMG again

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

As consuma supa din mamele ce apeleaza la astfel de gesturi. Se duce dracu lumea...

| thealchemist a răspuns:

Nu eu prefer salamul din copiii strazii. mai bine sa faca femeile copiii nedoriti, iese mai multa carne.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

In niciun caz!
E prea scarbos!
Oribilitate totala laughing.

| Onutzyk a răspuns:

Nu!
In niciun caz!
Mi se pare oribil. Eu deja am mai vazut niste poze cu acea supa si arata scarbos. :-&
Eu m`am ingrozit cand am vazut acele poze.
Trebuie sa fii retardat sa faci asa ceva.

Si oricum NU as manca asa ceva!
:-& Yuckkk

| Myuu a răspuns:

In China e normal si sa ucizi in plina strada si politia sa nu faca nimic.