| valentin233 a întrebat:

Ce parere aveti despre Powerball? Eu am mainile foarte subtiri, credeti ca ma va ajuta? Este mai bun decat un flexor?

2 răspunsuri:
| CherryLove a răspuns:

Power ball este ideal daca vrei sa ti tonifiezi muschii. Multi dupa ce si-au achizitionat acest accesoriu au spus ca este o porcarie, dar de fapt ei nu au vazut acest mecanism ca unul eficient si nu au lucrat indeajuns ca sa se vada o schimbare majora sau nu l-au utilizat corespunzator. Uite aici un clip ca sa observi cum i-au lucrat muschii bratelor acestui tip.
http://www.youtube.com/watch?v=LQPESY-pndw

| CherryLove a răspuns:

P.s PowerBall este foarte greu de stapanit cant atinge o viteza de rotatie incredibila, asa ca ignora-i expresia fetei si faptul ca tine mana ca si cum ar face altceva... big grin