| valentin233 a întrebat:

Am 15 si sunt foarte foarte slab. Am mainile foarte subtiri. De curand am gasit pe net un produs care pare sa fie interesant. Se numeste Powerball. Il are cineva? Credeti ca ma va ajuta? Ce sa aleg mai bine, un Powerball sau un flexor?

5 răspunsuri:
| LauraM a răspuns:

Daca Intr-adevar Vrei Sa Arati Bine, Du.te La O Sala, Timp De 6 Luni Asa Si O Sa Vezi Rezultate Peste Tot! happy Lasa Prostiile Astea Ca Nu Sunt Sanatoase!

| Liviu a răspuns (pentru LauraM):

Bravo laura, trimite-l la sala, daca trage de la varsta asta de sala ramane cat e acum, mare lucru sa mai creasca catica CM
Trimit pe unu de 15 ani la sala?
Are oasele crude, vrei sa se accidenteze?
Ca el sigur va incerca sa traga de cele mai mari greutati
Sfatu meu e sa faca un sport ceva, ori innotul, ori baschet.

| bigigiemall a răspuns (pentru Liviu):

Eu fac sala de la 14 ani... si ce e cu asta?
innotul si baschetul nu te ajuta la nimic happy ala e mai mult antrenament de slabrile laughing)

| Liviu a răspuns (pentru bigigiemall):

Pel a 20 o sa ai probleme cu coloana daca nu stii cum sa faci sala la 14 ani laughing Ai grija, unii la 20 de ani au coloana numai suruburi ca au fost fortosi de mici

| LauraM a răspuns:

Si Ce Liviu E Mai Bine Sa Ia Toate Prostiile? laughing Si Stai Linistit Ca Are Grija De El Ca Doar Nu.i Prihindel! In Ziua De Azi Toti Trag De Salalaughing De Altfel Cum Sunt Toti Din Ziua De Azi Care Fumeaza Se Drogheaza Etc De La Varste Foarte Fragede! happy Te Afirm In Ideea Ca Ar Trebui Practicat Si Un Sport Si In Timp Se Va Dezvolta! :*