| JenniferJannet a întrebat:

Ce program imi recomandati pentru a face un film din poze, doar poze? E bun programul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Cel mai bun este Windows Movie Maker! iei poze le pui adaugi are si un tutorial in care inveti! uite aici il downloadezi:http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0_92499.html

Sper ca te-am ajutat, funda te rok/

Pa, pa

| Millanteria a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai simplu: la start -programe si l-ai gasitwinking

4 răspunsuri:
| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Windows movie maker

| nustiunustiu a răspuns:

Windows movie maker...usor de folosit si il gasesti acolo unde sunt programele in start.succes

| mandreea13 a răspuns:

Windows movie maker este foarte usor de folosit si foarte bun