| chakas a întrebat:

Ce televizoare sunt mai bune cele cu plasma LED sauLCD CEL MAI DETALIT RASPUNS FUNDA ce modele de tv pana in 1200 stiti adica care ar fi mai bune mersi?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste aici: http://www.revistait.ro/......d-vs-led/, ai avantajele si dezavantajele fiecarei tehnologii si poti alege in cunostinta de cauza. Dupa ce te-ai hotarat asupra tehnologiei te poti uita ce televizor iti poti lua la acest pret. Numai bine!

| angel74dm a răspuns:

Clasament:
1. Plasmă
2. LED
3. LCD
Din păcate până în 1200 de roni nu poţi să-ţi iei decât LCD, cel mai ieftin LED e cam 1700 roni. Pe de altă parte, dacă cei 1200 sunt euro, poţi săţi iei cea mai tare plasmă de pe piaţă... Baftă!

| MrRava13 a răspuns:

De fapt Plasmele sunt cam úzate' deci clasamentul ar fi cam:
1. LED
2.LCD
3.Plasma
asa..Nu stiu daca gasesti asa ieftin dar poti cauta pe site-ul de la Altex sau Domo! Bafta!