| AndreeaCdr a întrebat:

Ce materie şcolară va place şi de ce! Fundiţă pentru cel mai detalit răspuns.

Răspuns Câştigător
| MariaBeatrice a răspuns:

GEOGRAFIA love struck
O ador, pur şi simplu. Mă atrag lucrurile învăţate la această materie, pentru că doresc să cunosc mai bine, atât ţara mea cât şi pe a altora.
Îmi place să aflu lucruri noi, care mă vor ajuta în viaţă. Eu, de exemplu, mi-aş dori să călătoresc mult! love struck De aceea doresc să aflu cât mai multe lucruri despre alte împrejurări. love struck

8 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Engleza si franceza pentru ca sunt folositoare si am profesori cu un mod de predare foarte bun happy

| Chrristina a răspuns:

Cel mai mult imi plac matematica si chimia pentru ca am niste profesori extraordinar de buni, calmi, care stiu sa te faca sa intelegi ceea ce ei predau

| BiuL a răspuns:

Engleza si biologia. tie?

| m1dn1gh7 a răspuns:

Matematica, deoarece e o materie de bază. Fără matematică nu faci nimic în viaţă, poate ajungi la măturat de străzi, nimic mai mult. Îmi place deoarece îmi dezvoltă gândirea şi mi se pare interesantă. Cred că ştim cu toţii câtă fericire ne cuprinde după ce am rezolvat un ditamai exerciţiul. big grin
Sănătate!

| NeluFerchi a răspuns:

Geografia - pentru ca te invata lucruri pe care daca vrei poti sa le vezi, vizitezi si admiri.

| cryystyy a răspuns:

Romana, o ador, pentru ca mi se pare simpla nu trebuie sa stii nici o formula nici o teorie ca la matematica, fizica etc.

| Popescu_Marco_Ionut_1994 a răspuns:

Engleza.Imi place fiindca vreau sa ma duc in marea britanie la munca.e o limba foarte frumoasa. oriunde te.ai duce engleza iti va folosi

| Popescu_Marco_Ionut_1994 a răspuns (pentru Popescu_Marco_Ionut_1994):

Imi place si geografialaughing)))))))))))))))))))))))))