| danidni a întrebat:

Ce trebuie sa conțină dosarul pentru școala de șoferi?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3jRICdO

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

"Dosar examen auto categoria B: Fisa medicala, eliberata de o policlinica autorizata de Politia Municipiului; Fisa de scolarizare; Aviz psihologic; Cazier; Fotografii tip permis de conducere x 2; Copie dupa buletin sau carte de identitatii in format A4, diploma de studii si permis de conducere unde este cazul; Chitanta doveditoare pentru achitarea taxei de examen auto; Fisa de evidenta a orelor de conducere, in original si copie."

Sursa:
https://www.google.com/......e.html-amp

| Alll3x a răspuns:

•cartea de identitate, în original;
•copie după cartea de identitate;
•o fotografie de tip permis auto;
•cererea de înscriere la examen, oferită de școala de șoferi;
•fișa de școlarizare;
•certificatul de cazier judiciar, obținut de la orice unitate de poliție;
•avizul psihologic, obținut la un cabinet individual •autorizat de Colegiul Psihologilor din România;
•avizul medical al unei policlinici autorizate de Direcția de Sănătate Publică.