| cretzoo a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa mearga youtube pe lg gt405 zis si veuty smile?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Vezi daca suporta flash player, daca are symbian sau windows mobile sporta si youtube, daca nuh, nu prea ai sanse, intra pe adobe.com si cauta flash player direct de pe telefonwinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.phenom.xhost.ro/gt405.html
Am reusit sa il configurez si am pus pagina cu tutorialul pe net, nu trebuie instalat nimic numai configuratii...
Powered by www.phenom.xhost.ro - site-ul imi apartine si imi cer scuze pentru calitatea pozelor, oricum informatia conteaza!;;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.phenom.xhost.ro/gt405.html
Am reusit sa il configurez si am pus pagina cu tutorialul pe net, nu trebuie instalat nimic numai configuratii...
Powered by www.phenom.xhost.ro - site-ul imi apartine si imi cer scuze pentru calitatea pozelor, oricum informatia conteaza! ;;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult pentru informatii...chiar mi'au fost de ajutor