| Derbedeu24 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa nu mi se mai infunde nasu! Fara medicamente sau alte chestii! PS:CA MAMA SA NU AFLE laughing CA SUNT PUTIN RACIT

Răspuns Câştigător
| spaghetty a răspuns:

Mnoo.Oricat ai incerca nu iti ieselaughing Si eu am vrut sa fac la fel dar tot n-a mers.Si daca afla ce?laughing Iei 2 pastile si gatalaughing

| Derbedeu24 explică (pentru spaghetty):

Bv! Cel mai bun raspuns dintre toate! Un copil destept.

11 răspunsuri:
| ZOZOKid a răspuns:

Fa niste apa cu sare intr-un pahar si trage lichidul pe nas. Desfunda nasul imediat, dar te avertizez ca ustura destul de rau. Sau mananca niste ceapa ca si aia desfunda nasul imediat.

| MrSoapte a răspuns:

Te supranumesti, Derbedeu24...si te feresti sa nu afle mami, ca esti racit?
Bea ceaiuri, imbraca-te gros, pune-ti caciula si manusi, nu vb cu strainii, nu lua bomboane de la batranei simpatici, spune DA drogurilor, trage apa dupa ce te duci la wc, nu te scobii in nas in public, nu trage basini in tramvai, nu asculta manele, nu arunca gunoi pe strada...si-o sa vezi ca nu-ti mai curge nasucul! oooooo gudi gudi gudi

| Derbedeu24 explică (pentru MrSoapte):

Auzi stii ceva daca ai chef de misto, vorba aia du-te dracu.Nu ai ce cauta aici.Nu imi este frica de maicamealaughing)) rolling on the floor SI NU AM DE CE E VIATA MEA ACM dar fac culturism si am nevoie sa respir si pe nas! Eu am vrut sa vad cine imi spune "Nu ai nici o scapare!" Stai linistit nu am 12 ani.M-am dat drept un copil sa vad cine imi spune "Nu ai nici o scapare "AM MAI REPETAT ODATA SA ITI INTRE BINE IN CAP UITE SI TU CINE A PRIMIT FUNDA!

| MrSoapte a răspuns (pentru Derbedeu24):

Tinere...in primul rand, nu am spus ca ti-e frica de mama ta (am spous ca te feresti de mama ta), in al 2-lea rand...am spus maxim de clar, sa bei ceaiuri si sa te imbraci gros (caciula, manusi, etc)! Daca tu ai concluzionat ca, eu ti-am dat de inteles ca nu ai scapare, e strict problema ta! Dar, pana sa sari la cap cu texte d-astea, ai face bine sa citesti mai atent si sa intelegi ce anume vreau sa spun, intr-o fraza!
Mult succes!

| Derbedeu24 explică (pentru MrSoapte):

Ia citeste ma tu mai bine mie imi suna a bataie de joc: Te supranumesti, Derbedeu24...si te feresti sa nu afle mami, ca esti racit?
Bea ceaiuri, imbraca-te gros, pune-ti caciula si manusi, nu vb cu strainii, nu lua bomboane de la batranei simpatici, spune DA drogurilor, trage apa dupa ce te duci la wc, nu te scobii in nas in public, nu trage basini in tramvai.

| Kosmin19 a răspuns:

Sau picaturi de nas.laughing

| Strumpfi a răspuns:

Baga ceva guma mentolata! Aia desfunda nasu'! Vorbesc serios!happy

| bubulex a răspuns:

Bomboane mentolate laughing

| LeaverSmihay a răspuns:

Salut pai ia-ti niste dropsuri mentolate de la magazinhappy si nu va afla maicata ca esti racit