| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a întrebat:

Ce vi se pare cel mai interesant pe site TPU?
1. faptul ca poti sa pui intrebari?
2. faptul ca poti raspunde la intrebarii interesante si poti afla si tuh multe informatii?
3. faptul ca ti se ofera multe raspunsuri la intrebarile tale
4. faptul ca castigi puncte?
5. faptul ca iti poti face prieteni?

Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

Pai 2 si 5 happy

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Faptul ca-i pot ajuta si pe altii din experienta mea de viata!

| cornculapte a răspuns:

Faptul ca pot sa primesc un raspuns cand am nevoie de el, de la oameni experimentati, nu din articole de pe net care probabil sunt scrise de persoane care nu s-au aflat niciodata in situatia mea. Si faptul ca pot sa impart si eu din experienta mea de viata altora care au nevoie de ajutor sau de un sfat.

| User a răspuns:

Faptoolh ca exhist@h fo0nditshebatting eyelashes

| Angiutssa a răspuns:

| Abcfunny a răspuns:

^
toate cele de mai suswinking

| allyson a răspuns:

In mare parte 1, dar si 2winking

| Viviluka a răspuns:

Totul imi place si ca pun intrebari si primesc rasp foarte repede si ca pot raspunde si ca imi fac prieteni totul

| AnaBlackVampire a răspuns:

Pai faptul ca pot afla raspunsuri la intrebarile mele si ca imi pot face prietenilove struck

| kitty_9527 a răspuns:

Buna!
Cred ca cel mai veritabil din acest site de comunicare este ca iti poti face multi prieteni(eu, fiind o fire mai deschisa ador acest lucru), poti ajuta pe altcineva si acel cineva te poate ajuta pe tine.

| Creatza_4434 a răspuns:

Cred ca momentan 2 si 5 mi se potrivesc, momentan.Cand voi avea intrebari probabil va fi si 3winking

| mihaitza93 a răspuns:

Toate 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca pot raspunde la intrebari interesante si mai aflu si eu cate ceva(legat de calculatoare, in special).