| 78buc a întrebat:

Ce vor fi anul asta in trend adica cum erau anii trecuti ugi,cizmele ala crosetate care se purtau vara, haine cu Angli si America etc?

Răspuns Câştigător
| Popovici_Ana-Maria_1991 a răspuns:

Conteaza in functie de stilul pe care-l abordezi, insa trendul este cu siguranta dat de hainele custom made (cele croite pe tine) - mai exact ceva ce nu poarta toata lumea.

E deja ciudat cum la vreun eveniment sau in club vezi aproape pe inca 10 cu aceiasi blugi, tricouri sau cu aceiasi incaltaminte. Zici ca suntem in filmele de acum 10 ani :)

Poti incerca cateva ateliere de creatie pentru a intelege despre ce e vorba. Eu una mi-am facut vara asta blugi custom la Different Cut. De obicei ei fac doar pentru baieti, dar cu un telefon si cu o voce frumoasa s-a rezolvat :D

Ii gasesti pe facebook sau direct pe site www.DifferentCut.ro

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi noutăți pe www.quick24.ro
Pa, pa.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cum iti place, fiecare cu ale lui

| Crucified a răspuns:

Mă piş pe el de trend. Dintotdeauna am urât bluzele alea cu juma de burtă goală cu imprimeu mai şters cu steagul angliei. Cea mai idioată modă pe care-am văzut-o vreodată. Urăsc şepcile monster energy. Numai graşii ăia de 11 ani care bagă şaorme în ei până se cacă pe ei prin troleibuze poartă aşa ceva. De cizmele alea croşetate n-am ce zice. E dreptul fiecăruia să poarte chiloţi de lână la jumatea lui iulie. Nici de UGG-uri nu vreau să comentez. Dar voi faceţi ce vreţi, nu vă impun să nu vă îmbrăcaţi după ultimul trend.
Apropo, sunt singura căiera îi displac bluzele lăsate pe un umăr?

| VladArtilerieGrea a răspuns:

Sepcile DC si skateboardurile.