| ClaudiaTk a întrebat:

Cea mai bună prietenă mi a luat un cadou de ziua mea și mia dat câteva indicii dar încă nu îmi dau seamă ce e așa ca am nevoie de voi. Ea spune ca are cam 1, 60 e ușor, îl are toată lumea în casă, luminează, are buton și te ajuta mereu. A da și are 12 litere. Va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Mai bine asteapta pana la ziua ta. Este mai interesant asa.

| Celcareajuta a răspuns:

CheliosPitic

| Allexandra112 a răspuns:

E o proste chestia asta, de ce nu iei ceva ce crezi ca o reprezinta, conteaza ce vine din suflet, nu ce spune ea ca sa o satisfaca!

| Alle740 a răspuns (pentru Allexandra112):

Nu ai inteles deloc intrebarea -.-

| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

Lampă de podea.

| Alle740 a răspuns:

De ce nu astepti pana la ziua ta, zic? E mai fain sa astepti decat sa stii dinainte ce ti-a luat.