| BiuL a întrebat:

Ceva idei de mancaruri de facut la cuptorul cu microunde sau ma rog ceva retete usor de facut pentru cineva care nu se pricepe deloc la gatit si are la dispozitie doar un un cuptor cu microunde si o plita electrica?

6 răspunsuri:
| S2898 a răspuns:

Incearca Maggi Fidelicios.E un fel de supa cu multi taietei.E cam 2 lei portia si o poti gasi la orice supermarket big grin

| BiuL explică (pentru S2898):

Stiu de maggie fidelicios dar am auzit ca e tare rau la gust... o sa incerc odata de curiozitate, merci de raspuns.

| kumika a răspuns:

Pizza congelata, sandvis-uri calde si multe altele

| BiuL explică (pentru kumika):

Ce anume, multe altele? fii mai explicita te rog
pizza congelata se face in cuptorul electric nu cel cu microunde sad

| Daniel_Matioaia_1989 a răspuns:

Popcornhappy

| BiuL explică (pentru Daniel_Matioaia_1989):

Mananca si din ala, dar nu pot manca doar popcorn, merci de raspuns