| fl0r a întrebat:

Cine are programul photoinstrument, sa'mi zica si mie de ce nu pot salva poza? imi cere serial, i l'am bagat insa tot nu pot apasa pe Save. Help! crying

6 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Nici eu nu le pot salva, le iau cu Print Screen. Am cautat dar nu am dat de niciun serial thinking

| Ionutzsa a răspuns:

Incearca asa:
Print screen, deschide Paint, Edit - Paste, Decupeaza poza si apoi salveaza
>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce varianta a PhotoInstrument ai.
De exemplu la varianta pe care o am eu, merge sa le salvez daca scriu acolo la:

Email Address: gabeli@team-uare.net
Registration Key: 06-BUSEIFYC
Incearca. happy

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu, nu stiu din ce cauza.Incearca cu paint sau photo scape pentru. a decupa poza

| PuF_8706 a răspuns:

Trebuie sa cumperi programul

| nyko_5148 a răspuns:

Depinde si ce versiune ai! eu, de exemplu am versiunea 3. 0 iar serialu care se potriveste este:4215. 93771. 4682!