| Rallu_3508 a întrebat:

Am si eu o problema.Am downloadat programul Photoinstrument si cand sa salvez o poza mi-a cerut un e-mail si o parola. Le-am bagat o data si la o alta poza cand imi cerea acelasi lucru nu au mai mers. Ce pot sa fac? Mentionez ca l-am reinstalat si tot asa imi cere. Daca nu, ce alt program asemanator mai stiti?

2 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Uite incearca varianta asta ...ai si serial :
http://uploading.com/files/5ec132c7/PhotoInstrument.2.9.268.rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum sa bag poze cu mine pe el sa le modific crying