| ShobyWTF a întrebat:

Cine imi face un admin_who si cand scriu admin who sa apara asa

Fondator
Owner
Co-owner
God
Super-tester
Tester
Helper
Slot

Funda

Răspuns Câştigător
| OvidiuFlorin a răspuns:

Code:
=========================Boss De Boss================abcdefghijklmnopqrstu====================

=========================Mini Boss===================abcdefghijklmnopqrs======================

=========================Sef Complet=================abcdefijklmnopqrs========================

=========================Sef de Raion================bcdefijklmnopqr==========================

=========================Zeul Zeilor=================bcdefijmnop==============================

=========================Administrator===============bcdefijmnou==============================

=========================Angajat=====================bcdefij==================================

=========================Spalator====================bceij====================================

=========================Gunoier=====================btim=====================================

=========================Sluga=======================bi=======================================
Cum tise par gradele astea am addosul daca il vrei.

| ShobyWTF explică (pentru OvidiuFlorin):

Bune,da-mi si mie linkul de la addons

1 răspuns: