| elenaangela12 a întrebat:

Cine imi poat spune cateva informati despre selena gomez daca putei si id ei de messenger?

Răspuns Câştigător
| KatherinePierce1864 a răspuns:

Http://justjaredjr.buzznet.com/tags/selena-gomez/
aici gasesti totul la zi;)
nu numai despre ea ci si despre alte vedete disney;)
si sa stii ca nu se stie care este id ei adevarat

Selena Gomez, amenintata cu moartea de fanele lui Justin Bieber
De cand a luat amploare povestea dintre Justin Bieber si Selena Gomez, tot mai multe controverse se impletesc in jurul naturii relatiei celor doi.
O data aparute in presa fotografiile cu ipostaze intime ale celor doi artisti in Caraibe, fanele lui Justin au inceput sa transmita amenintari la adresa Selenei.
Pe contul de Twitter al actritei Gomez au aparut mii de comentarii agresive, dintre care citam:
`Daca esti iubita lui Justin, o sa te omor, te urasc!` sau `Stai departe de Justin pedofilo, […] o sa te omor noaptea chiar sub patul tau mirositor`.
Atat de serios a inceput sa fie luat subiectul afectiunii celor doi, incat pana si agentia de presa Reuters noteaza ca "americanii au si adus in prim-plan faptul ca orice fel de relatie sexuala intre Bieber (16 ani) si domnisoara mai mare cu doi ani, Gomez, intra sub incidenta legii americane referitoare la abuzul asupra minorilor, in care se incadreaza Justin".
Nici Justin Bieber si nici Selena nu au comentat in niciun fel situatia in mod public sau in mass media.
Cu toate ca Selena este bombardata cu injurii, Bieber continua sa-si ridice in slavi fanii prin intermediul Twitter-ului, numindu-i "cei mai grozavi".

Selena gomez. cred ca stii cand s-a nascut, ca e cantareata, actrita si toate cele.

stiri noi :
1.de curand se zvoneste ca s-ar intalni cu justin bieber dupa ce in multe emisiuni a sustinut sus si tare ca sunt doar buni prieteni.

2.saraca fata a fost pradata de un hacker care i-a spart contul de facebook si a scris comentarii urate la adresa Bieberonului. dupa ce toata treaba s-a linistit aceasta si-a cerut iertare pentru cele intamplate si a explicat ca acele comentarii nu veneau de la ea.

3. dupa cum ti-am mai zis, aceasta a inceput sa isi dea intalniri cu J.B. ei, paparazzi nu au stat deoparte si i-au fotografiat in ipostaze intime. asa ca fanele lui justin au luat-o razna :)). au inceput sa o ameninte cum ca o omoara daca mai iese cu justin. urata treaba.

4.selena a mai declarat ca un vis implinit ar fi daca ar face un duet cu modelul ei Cheryl Cole si ca si-ar dori ca fie cele mai bune prietene.

5.stiind cu totii ca selena este foarte implicata in aceasta organizatie de binefacere "UNICEF", aceasta a hotarat sa isi scoata la licitatie rochia pe care a purtat-o in videoclipul A Year Without Rain, iar banii obtinuti de la aceasta licitatie sa fie donati acestei organizatii pentru copiii sarmani.

6.selena gomez a fost declarata cea mai eleganta mini-diva de la Gala Premiilor Grammy 2011, putand o rochie care i-a scos in evidenta trasaturile frumoase ale corpului (http://www.google.ro/......tp?/imgres

7.selena gomez a fost stralucitoare la premiera filmului "Never say never" din Los Angeles. aceasta a purtat o rochie mini de culoare mov (culoarea preferata a lui justin) care a facut-o sa fie in centrul atentiei.

cam atatea stiri stiu eu foarte noi despre selena gomez. sper ca te-am ajutat :) fundita;;)?

5 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Nu cred ca foloseste id de messenger.mai degraba foloseste facebook asa ca caut-o acolo ca sigur o gasesti

| IsaBeLLaa a răspuns:

Nu stiu daca pot da id-ul pentru ca nu il stiulaughing.asa deci numele ei adevarat este selena marie gomez este imperuna cu justin bieber
si este cantareata are un serial pe disney channel magicieni din waverly place sau intra pe cinestar si scrie acolo sus selena gomez si ai informati despre ea

| smile20000 a răspuns:

Id-ul lui selena gomez : selena. gomezpop
a lui justin bieber:justin_beiber111
miley cyrus : miley_cyrus277
informatii:
Se pare că Justin Bieber și Selena Gomez ascund o MARE minciună în spatele relației lor.În decurs de o săptămână,Selena Gomez, iubita artistului Justin Bieber, a ajuns la spital de 2 ori simțandu-se rău,de fiecare dată acuzând simptome specifice gravidității.
Selena Gomez a ajuns la spital acuzând dureri de cap si greață acută.
Nu ar fi un lucru care să-i deranjeze, pentru ca Justin Bieber are de cateva luni o relatie cu Selena Gomez.
În concluzie, Justin Bieber ar fi putut deveni tată la nici 18 ani.

| smile20000 a răspuns:

As vrea sa mai adaug ca aici poti vedea tot http://1fanselenagomez.blogspot.com/

| copac00 a răspuns:

Eu i-am scris si mi-a trimis mesaje de la fan clubul ei in care zicea ca seelena apreciaza mesajul primit uite id selena gomez