| VsY a întrebat:

CINE IMI RASPUNDE IN URMATOARELE MINUTE Ii DAU FUNDA LA TOATE INTREBARILE DE LE AM!
Cine imi spune si mie daca :
Daca unui manager de la o pagina de pe facebook i se sterge contul pagina se sterge? Si conturile adminelor se sterg?

Dau funda! Intrebare urgenta 1

Răspuns Câştigător
| vangaelis a răspuns:

Daca pagina respectiva nu este banata nu vad de ce ar fi afectati adminii din cauza managerului respectiv.

| VsY explică (pentru vangaelis):

Hei, raspunde-mi la urmatoarea intr

| vangaelis a răspuns (pentru VsY):

Care intrebare mai? aia in legatura cu contul adminelor?
Daca este unicul administrator al unui grup deschis, dezactivarea contului va face grupul needitabil. Inainte sa dezactiveze, daca la optiunile grupului este setat ca grup inchis, dupa disparitia contului respectiv, unul dintre membri sa poata prelua administrarea acelui cont. Sau managerul poate seta dinainte viitorii admini sau manager.