| Addaa1998 a întrebat:

Cine ma ajuta sa imi schimb culoare pe facebook in mov, primeste funda. Si desigur daca e gratis sa schimb culoarea!

2 răspunsuri:
| July739 a răspuns:

Te duci la magazinul Chrome, dai search "Change Facebook colour" eu am Facebook-ul negru! Ti-l instalezi si il deschizi si iti alegi noata de mov pe care o vrei. fundita? puppy dog eyes

| BriosicaaaDark a răspuns:

Pai daca ai chrome, dai https://chrome.google.com/webstore/search/facebook%20color click pe linkul asta, apoi dai instaleaza pe chrome la aplicatia facebook colour changer happy, ai acolo toate explicatiiile. e gratis da.