| DorelSudoru a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu asta http://talk-project.weebly.com/ Vreau reclama, nu numai in romania(ma refer daca stati pe forumuri sa postati si voi asta). Vreau niste subiecte demne de discutat nu orice **** puteti sa veniti si voi cu idei daca vreti...cu zic si pe site un mail e de ajuns sau postati pe facebook...In curand si un rofil de youtube.
Ideea este despre discutie libera si civilizata, deci informati cat mai multa lume daca puteti si mai postati si pe alte forumuri.
Lam facut in engleza pentru ca nu vreau numai oameni din romania asa ca daca aveti o idee pe mail in engleza sau romana ma rog cum vreti...
Cu ce program fac un video de genu...sa pun o imagine si sa vina asa scrisuri.hmm.ma rog cred ca intelegeti ce vreau sa zic.
Nu am de gand sa fac un fel de forum populat si poate doar sa strang cativa oameni cu care am ce vorbi serios.

1 răspuns:
| Emanuel2k14 a răspuns:

Programul de care ai Nevoie este Sony Vegas. Cel mai complex ca sa vezi cum functioneaaz uitate pe google pentru tutoriale sau pe youtube