| Ronaldinho1 a întrebat:

Cine ma ajuta urgent! Nu pot sa copiez cateva melodii pe un stick. Imi zice ca diresctorul sau fila nu se poate crea?
Ce trebuie sa fac?
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reformateaza stickul si incearca iar, mai ai ceva pe stick? salveaza in pc, si reformateaza discul, scaneaza de virus tot, e o eroare ce spui.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa deschizi un folder in stick, apoi vezi daca in folderul de unde unde vreisa descarci nu sunt mai multe melodii. Incearca.

| Ronaldinho1 explică (pentru anonim_4396):

Nu merge : the directory or file cannot be created

| pkr09 a răspuns (pentru Ronaldinho1):

Vezi daca ai un mic buton pe stick care se misca in sus si in jos... misca-l in pozitia cealalta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ronaldinho1):

Reformateaza stickul si incearca iar, mai ai ceva pe stick? salveaza in pc, si reformateaza discul, scaneaza de virus tot, e o eroare ce spui.