| viitor a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o informatie in legatura cu pretul/kg de masa verde de grau, porumb orz si ovaz multumesc.

1 răspuns:
| Ekcstsy a răspuns:

La astea verzi sincer nu stiu dar eu am luat acum 500 T de grau productie 2012 cu 0, 9 bani /kg, umiditate de 10, 4%. La porumb tot uscat pretul e pentru productia de anul trecut vreo 0, 7-0, 8ron/kg. Cu orzul si ovazul nu am avut treaba n-as putea sa iti spun un pret informativ. Succes.