| MuzzaFuzza a întrebat:

Cine poate sa imi faca o compunere, pornind de la cuvantul comoara? Primul primeste fundita...big grin

Răspuns Câştigător
| master77 a răspuns:

Gandeste-te ca te-ai dus intr-o expeditie, ca te-au luat piratii prizoniera si te-ai imprietenit cu ei, apoi ati cucerit o insula si dupa lungi cautari ati gasit o harta a unei comori antice cu o valoare inestimabila, v-ati infruntat cu monstri marini ca sa supravietuiti unei calatorii palpitante, ati traversat oceane si munti si ati ajuns intr-o pestera la 1500m sub pamant, acolo erau strigoi si noroc ca un pirat stia sa foloseasca magia sa ii alunge, dupa care ati ajuns intr-un loc magnific, dar blestemat, comoara fiind pazita de niste pisici gigante, cu picioare de om, si dupa lupte eterne le-ati infrant, dar vine un ninja si fura comoara, alergati dupa el, scapa, dar este muscat de un sarpe cu 3 capete si cu coada de elefant, inghitind si comoara. Piratii se bat cu sarpele si ii taie 2 capete, ramane cel cu magia in viata si distruge sarpele, apoi luati comoara si va indreptati catre casa, in acelasi timp piratul se uita inapoi si o vede pe medusa si ramane impietrit, iar tu ramai cu comoara a carei valori este inestimabila, ajungi acasa si dai o petrecere de 3 zile si 3 nopti, dupa care iti faci un palat, devii regina in tara ta, dupa care esti omorata de un obsedat. Dezvolta si tubig grin

1 răspuns:
| cristianapopen a răspuns:

TPU nu rezolva teme.Plus ca e foarte usor, gandeste-l singur/a.