| AlexanderTheG a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cum se face un con paypal(in detalii amanuntite daca se poate)?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici si te inregistreaza https://www.paypal.com/ro/mrb/pal=ENZFRZL99G44N apoi ataseaza un card visa electron si in cateva zile iti apare contul de la banca ta unde ti-ai facut cardul in Paypal tranzactia efectuata de PayPal pentru verificarea contului. Tranzactie ce continea codul (din 4 cifre) de verificare. Dupa aceea introduci codul primit si... enjoy!