| EuphoricEyes a întrebat:

Buna all :-P! Cum se termina filmul "Internatul"? Vreau detalii amanuntite daca se poate, daca nu e bine si un rezumat! Ofer funda.laughing.

Răspuns Câştigător
| chie a răspuns:

Ei, ma ofer sa-ti spun eu.
Insa nu stiu prea multe, deoarece nici eu n-am vazut finalul.
Din vid-urile de pe Youtube, am inteles un lucru: Ivan are Alzheimer si descopera ca mama lui e Maria.(asta daca n-ai ajuns la partea cu mama)
Hector nu e asa de bun pe cat pare, iar Fermin moare in bratele Mariei.Cat despre ceilalti, nu stiu ce sa-ti zic.
http://www.youtube.com/watch?v=cAZ9C0Jpjbc
(e cel mai frumos vid pe care l-am gasit vreodata, sper sa-ti placa)

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

@chie, a zis filmulraised eyebrows

| Zmeura a răspuns:

Ala de pe axn crime? Cu copi aia?

| EuphoricEyes explică:

Noh.ala cu copii de pe axn.serialul cred.ca il dadeau in fiecare zi aproape.si acum e seara de pe la 12.ma scuzati.eu am gresit ca am scris filmul si nu serialul...big grinkiss

| chie a răspuns:

Filmul sau serialul?

| chie a răspuns:

@Adry05 Sunt aproape sigura ca vorbea de serial. Daca ma insel... my bad!