| Vlad_Trofin_1989 a întrebat:

Cine stie depozite cu mobila second-hand prin Belgia sau Germania? Multumesc.Dau funda

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Kyuubii a răspuns:

Scuze dar nu stim asa ceva.

| Andreas_Moebelmontage_1970 a răspuns:

SALUT. ce te intereseaza mai exact? Ce fel de mobila si in ce cantitati?
Cu stima Andrei

| Raluca_Ilies_1991 a răspuns (pentru Andreas_Moebelmontage_1970):

M-ar interesa si pe mine orice fel de mobila, masini de spalat... orice happy

| Zaharia_Radu_1985 a răspuns:

Vind mobila angro belgia, este in stare foarte buna, nu exista un pret fix, negociabil

| Mihaela_Rusu_1978_oFGm a răspuns (pentru Zaharia_Radu_1985):

Mai este valabil anuntul? Daca nu, poti sa mi dai un site unde as putea gasi?